+90 224 441 95 33

Hakkımızda

Onbir yıllık proje deneyim ve birikimimizi zirveye taşımak, bilişim ve proje sektöründe kurumsal ve ölçeklenebilir Bilgi Sistemi ve Kentsel Dönüşüm Projeleri gerçekleştirmek, BELMAP’ in kuruluş gayesini ortaya koymaktadır.

Dünyada uygulanan Coğrafi Bilgi Sistemleri ve kullanılan teknolojileri yakından takip edip, ülkemizde benzer konudaki birçok projede ana yüklenici olarak fiilen yer almış deneyimli kadromuz ile ideal çözümler üretmek, bu konuda danışmanlık ve mühendislik hizmetleri sunmak BELMAP’  in temel amacını oluşturmaktadır.

Gerçekleştirdiğimiz mikro ve makro ölçekteki farklı Coğrafi Bilgi Sistemleri ve Kentsel Dönüşüm projelerinde kazandığımız deneyimin, bizi ve paydaşlarımızı kısa sürede sonuca götüreceğine inanmaktayız.

BELMAP olarak, yürüttüğümüz tüm proje süreçlerinde, son teknoloji ürün ve yöntemlerini kullanmak ve sunmak temel hedefimizdir.

Ulusal ve uluslararası tüm yazılım ve veri tabanı teknolojilerini kullanarak geliştirdiğimiz uygulamalar sayesinde ölçeklenebilir, amaca uygun ve alternatifler sunarak hedeflenen proje amacına kısa vadede ulaşmaktayız.

Firma olarak teknolojiyi yakından takip edip, zengin yazılım kütüphanemiz, teknik uygulamalarımız ve tecrübemiz ile proje bazında belirli bir ürüne ve veri tabanına bağlı kalmadan ideal çözümler üretebilmekteyiz.

Projelerimizde kullandığımız tüm uygulama ve yöntemler uluslararası standartları desteklemektedir. Ülkemizde yer alan yönetmeliklere göre firmamız tarafından özelleştirilen bu uygulamalar; Türkçe, kullanımı kolay ve ölçeklendirilebilir bir yapıya sahiptir.

İbrahim VAROL
 Genel Müdür